Адрас райвыканкама:
211391, Віцебская вобласць, г. Орша,
вул. Аляксандра Астроўскага, 2

Тэлефон:
8-(0216)-51-12-12

E-mail: rikorsha@vitebsk.by

Галоўная / Рэгіён / Дошка гонару Аршанскага раёна

Дошка гонару Аршанскага раёна

Дошка гонару Аршанскага раёна

СПІС
арганізацый, працоўных калектываў Аршанскага раёна, занесеных на Дошку гонару Аршанскага раёна



п / п

Найменне арганізацый, працоўных калектываў Аршанскага раёна

Арганізацыі Аршанскага раёна

1

ААТ "Агракамбінат" Юбілейны "

2

Філіял Аршанскі хлебазавод ААТ "Віцебскхлебпрам"

3

ААТ Станказавод "Чырвоны барацьбіт"

4

ЗАТ "Экомол Агра"

5

Філіял № 7 "Оршастройматериалы" ААТ "Беларускі цэментны завод"

6

Аршанскае мантажнае ўпраўленне - філіял ААТ "Трэст Белсантэхмантаж № 1"

Працоўныя калектывы Аршанскага раёна

7

ААТ "Задровье"

8

РУВГП "Аршанскі льнокамбінат"

9

Філіял "Оршаводоканал" УП "Витебскоблводоканал"

10

СТАА "Манул Гидравликс Мануфактурынг Бел "

11

Аршанская дыстанцыя шляху УП "Мінскае аддзяленне БЧ"

12

Дзяржаўная ўстанова адукацыі "Сярэдняя школа № 13 г. Оршы"

СПІС
работнікаў арганізацый, Аршанскага раёна, занесеных на Дошку гонару Аршанскага раёна



пп

Прозвішча Імя імя па бацьку

Пасада, месца працы

што прадстаўляецца сфера

1

кресс
Алена Мікалаеўна

Ткачоў фабрыкі № 3 РУВГП "Аб ршан-скі льнокамбінат"

прамысловасць

2

Самбук
Наталля Аляксандраўна

Кандытар 6 разраду філіяла Орша-скі хлебазавод ААТ "Витебск- Хлебпрам"

прамысловасць

3

Васільеў
Ігар Віктаравіч

Токар 6 разраду ААТ Станказавод "Чырвоны барацьбіт"

прамысловасць

4

Гоцман
Валянціна Мікалаеўна

Швачка 5 разраду швейнага цэха № 1 ЗАТ ОПТФ "Сьв ітанак"

прамысловасць

5

Корнева
Карына Віктараўна

Вядучы мастак РУП "Фабрыка мастацкіх вырабаў"

прамысловасць

6

Шынкарова
Святлана Леанідаўна

Вядучы заатэхнік ААТ "Аршанскі камбінат хлебапрадуктаў"

прамысловасць

7

Конанаў
Уладзімір Сямёнавіч

Начальнік цэха ААТ "Аршанскі камбінат будаўнічых матэрыялаў"

прамысловасць

8

Красноўская
Вольга Аляксандраўна

Кандуктар філіяла "Аўтобусны парк №3 г. Оршы" Аб АТ "Витебск- Аблаўтатранс"

транспарт

9

Якушаў
Сяргей Уладзіміравіч

Аператар кацельні Аршанскай дыстанцыі грамадзянскіх збудаванняў УП "Мінскае аддзяленне Беларускай чыгункі"

транспарт

10

Арлова
Валянціна Мікалаеўна

Начальнік аддзялення паштовай сувязі г. Барань Аршанскі РУПС Віцебскага філіяла РУП "Белпошта"

сувязь

11

Мартечкин
Валерый Пятровіч

Тынкоўшчык-плітачнік ААТ "Аб ршан-скі будтрэст № 18"

будаўніцтва

12

Попенко
Аляксандр Мікалаевіч

Намеснік галоўнага ўрача па гаспадарчай рабоце ўстановы аховы здароўя "Аршанская цэн-тральных паліклініка"

Сацыяльная сфера (медыцына)

13

Калачова
Вольга Оттовна

Загадчык паліклінікай № 1 ўстановы аховы здароўя "Орша-ская цэнтральная паліклініка"

Сацыяльная сфера (медыцына)

14

Грушэцкі
Уладзімір Валянцінавіч

Дырэктар Дзяржаўнага учреж-вядзення адукацыі "Аршанская дзіцячая ская школа мастацтваў № 1"

Сацыяльная сфера (культура)

15

Іваноў
Андрэй Міхайлавіч

Настаўнік гісторыі дзяржаўнай установы адукацыі "Сярэдняя школа № 3 г. Оршы"

Сацыяльная сфера (адукацыя)

16

Кнырёв
Дзмітрый Віктаравіч

Педагог дадатковай аду-вання "Аршанскі раённы цэнтр тэхнічнай творчасці дзяцей і моладзі"

Сацыяльная сфера (адукацыя)

17

Финкин
Леанід Барысавіч

Настаўнік працоўнага навучання дзяржаўнай установы аду-вання "Сярэдняя школа № 13 г. Оршы"

Сацыяльная сфера (адукацыя)

18

заяц
Дзяніс Леанідавіч

Трэнер - выкладчык па боксе спецыялізаванага вучэбна-спартыўнай установы "Аршанская гарадская спецыялізаваная дзіцяча - юнацкая школа алімпійскага рэзерву"

Сацыяльная сфера (адукацыя)

19

Родиванкова
Людміла Анатольеўна

Загадчык вытворчасці сталовай ДУА "Сярэдняя школа № 13 г .О Ршы" ААТ "Орша-Сэрвіс"

Сацыяльная сфера (гандаль)

20

Маскаленка
Вольга Яўгенаўна

Цырульнік 6 разраду ТДА "Даліла"

Сацыяльная сфера (бытавое обслу-пражывання)

21

Судниченко
Уладзімір Ільіч

Электраманцёру па рамонце і абслугоўванню электраабсталявання ўчастка асвятляльных сетак КУП па змесце камунальнай гаспадаркі "Оршакомхоз"

ЖКГ

22

Краўчанка
Уладзімір Генадзевіч

Машыніст аўтагрэйдара КУП "Оршанс
кая спецаўтабаза "

ЖКГ

23

Тамашэўскі
Дзяніс Рыгоравіч

Камандзір аддзялення пажарна-выратавальнай часці №1 Аршанскага гаррайаддзела па НС установы "Віцебскае абласное ўпраўленне МНС"

МНС

24

Савянок
Дзмітрый Віктаравіч

Начальнік аддзялення па нарка -кантроль і супрацьдзеянні гандлю людзьмі крымінальнай міліцыі аддзела ўнутраных спраў Аршанскага райвыканкама

Правоохранитель- ныя органы

25

Навуменка
Юрый Міхайлавіч

Трактарыст-машыніст сельскохозяй-гаспадарчага вытворчасці ААТ "Агра-камбінат" Юбілейны "

Сельская гаспадарка

26

Герасімёнак
Мікалай Міхайлавіч

Трактарыст - машыніст сельскагаспадарчага производста ордэна Леніна сельскагаспадарчага вытворчага кааператыва "Ларынаўка"

Сельская гаспадарка

27

Ларчанка
Ірына Іосіфаўна

Птушкагадоўцам сельскагаспадарчага філіяла "Птушкафабрыка Аршанская" ААТ "Аршанскі камбінат хлебо -прадукт"

Сельская гаспадарка

28

Сілін
Антаніна Кузьмінічна

Аператар машыннага даення ААТ "Маяк Высокае

Сельская гаспадарка

29

камароў
Аляксандр Андрэевіч

Трактарыст-машыніст сельскохозяй - з Твен вытворчасці сельскохозяй-гаспадарчага філіяла "Селекцыйна - гібрыдны цэнтр" Задняпроўскі "ААТ" Аршанскі камбінат хлебо -прадукт "

Сельская гаспадарка

30

Паўлава
Таццяна Мікалаеўна

Гароднінавод філіяла "Цяплічны" Віцебскага РУП электраэнергетыкі "Віцебскэнерга"

Сельская гаспадарка

31

які цэбар
Георгій Іванавіч

Трактарыст-машыніст сельскохозяй-гаспадарчага вытворчасці СУП "Радунь- ское"

Сельская гаспадарка

32

Градзюшка
Таццяна Мікалаеўна

Аператар машыннага даення ОА Аб "Задровье"

Сельская гаспадарка

Інтэрнэт-рэсурсы